ساختمان کمپ کوهنوردی قبله بلاغی ملکان به اداره ورزش و جوانان واگذار گردید

شناسه خبر: |

 

 

بنا به گزارش آوای ملکان؛ جلسه هم اندیشی موضوع واگذاری جهت بهره برداری و توسعه کمپ کوهنوردی قبله بلاغی با دعوت خادمی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از عبدی ریاست اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت کوهنوردی شهرستان ملکان در محل ساختمان اطلاع رسانی گردشگری برگزار شد .

در این جلسه پس از بررسی موارد کمی و کیفی ساختمان و برنامه ریزی برای توسعه و اهتمام دو اداره برای ایجاد کمپی در شان و منزلت ورزشکاران شهرستان و در راستای تاکیدات نماینده و فرماندار محترم و عملیاتی کردن اهداف کلی (توسعه گردشگری ورزشی و قهرمانی شهرستان) تفاهم نامه همکاری و واگذاری محل از سوی اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی به اداره ورزش و جوانان شهرستان ملکان جهت بهره برداری به امضاء رسید.

شایان ذکر است کمپ کوهنوردی قبله بلاغی در مسیر روستای شیروانشاهلو از بخش مرکزی شهرستان ملکان با اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰میلیون ریال توسط اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در سال ۱۳۹۹ جهت توسعه گردشگری ورزشی شهرستان احداث شد. با توجه به استعداد ارتفاعات شیروانشاهلو با طبیعت بکر و مناظر دیدنی و‌ هوای پاک در روزهای آخر هفته میزبان خیل عظیم دوستداران ورزش مفرح کوهنوردی و‌طبیعت گردی می باشد.

انتهای پیام/

 

  •                                                

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.