افتتاح کارگاه تولیدی گروه همیار زنان سرپرست در مبارک شهر+ تصاویر

 

 

بنا به گزارش آوای ملکان، دکتر اسمعیل نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملکان در گفتگو با خبرنگار ما افزود: کارگاه تولیدی گروه همیار زنان سرپرست(شرکت تعاونی پویا تلاش مبارک شهر) با حضور نماینده مردم ملکان،لیلان و مبارک شهر در مجلس شورای اسلامی و معاون اداری و مالی مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی جناب دکتر پاشازاده و جمعی از مسئولین محلی شهرستان ملکان افتتاح و به بهره برداری رسید .

وی خاطرنشان کرد : این کارگاه تولیدی با همکاری اداره بهزیستی ملکان و اداره کار در قالب شرکت تعاونی پویا تلاش به ثبت رسیده است و همه اعضای شرکت زنان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره بهزیستی ملکان هستند .

رئیس اداره بهزیستی ملکان تصریح کرد : برای تجهیز این کارگاه اداره بهزیستی شهرستان ملکان مبلغ دو میلیارد ریال جهت خرید چرخ خیاطی و لوازم خیاطی هزینه کرده است و مبلغ دویست و سی میلیون ریال کمک بلاعوض به منظور خرید موارد اولیه و پارچه به این کارگاه تولیدی پرداخت شده است .

اسمعیل نژاد در پایان یادآور شد : در این کارگاه خیاطی درحال حاضر۱۰نفر مشغول فعالیت هستند که با حمایت اداره بهزیستی و اداره کار قرار است کارگاه مذکور توسعه و تعداد اشتغال پایدار به ۴۰نفر افزایش یابد.

انتهای پیام/

 

  •                                                

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.