اتمام حجت نماینده مردم ملکان در همایش برسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنفی:
مدیرانی که بخواهند مانع توسعه و پیشرفت شهرستان شوند با میز و صندلی خود خداحافظی کنند

شناسه خبر: |

 

 

بنا به گزارش آوای ملکان به نقل از اخبار ملکان، سیدعلی موسوی در همایش بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنفی شهرستان ملکان با اشاره به برگزاری جلسات مختلف در فرمانداری ملکان اظهار داشت: برگزاری جلسات بدون خروجی و حرف زدن های مسئولین بدرد مردم نمی‌خورد و باید مسئولین کم حرف بزنند و بیشتر کار کنند و ضمن ارائه راهکار مشکلات و موانع برسر پیشرفت و توسعه شهرستان ملکان را عملیاتی کنند.
وی با بیان اینکه بیکاری در شهرستان ملکان بیداد می کند و در هر خانواده چند بیکار تحصیلکرده وجود دارد تصریح کرد: برخلاف برخی شهرهای همجوار که نرخ بیکاری شان صفر هست در شهرستان ملکان بیکاری بیداد می کند.
نماینده مردم ملکان از نحوه برخورد برخی مدیران شعب بانک ها با مردم و سرمایه گذاران هم بشدت انتقاد کرد و خاطرنشان ساخت: با مدیرانی که مانع پیشرفت و توسعه و اشتغال زایی شوند خداحافظی خواهد شد.
وی همچنین از رفع مشکلات و بلاتکلیفی کارخانه ذوب آهن پس از ۱۷ سال خبر داد و گفت: ۷۵ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به این مرکز تولیدی تخصیص یافته و ۱۳ میلیارد تومان برای خرید کوره آن هزینه شده و با تزریق ۳۳ میلیارد تومان اعتبار دیگر تا عید کوره خریداری شده نصب خواهد شد.
وی ارتقا شبکه بهداشت و درمان ملکان به دانشکده علوم پزشکی،احداث بیمارستان در شهر لیلان،ایجاد سی تی اسکن بیمارستان فارابی ملکان را از اقدامات انجام یافته در حوزه بهداشت شهرستان دانست و از نبود پزشک متخصص و کمبود پزشک عمومی در بیمارستان ملکان انتقاد کرد و گفت: متاسفانه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، شهرستان ملکان را فراموش کرده اند.

فرمانداد ملکان نیز در این جلسه، عدم تکریم ارباب رجوع،فساد و رانت را سه خط قرمز خود دانست و از شهروندان خواست هر مدیر و کارمندی در این سه حوزه مرتکب تخلف شد به طور موردی به فرمانداری ملکان گزارش نمایند.

بهمن قائلی همچنین از تشکیل ستاد توسعه در فرمانداری این شهرستان خبر داد و گفت: از این پس متقاضیان ایجاد واحدهای تولیدی بدون نیاز به مراجعه به ادارات مختلف تمام امورات و کارهای خود را از طریق این ستاد پیگیری خواهند کرد.

گفتنی است: تعدادی از صاحبان واحدهای تولیدی و صنفی شهرستان ملکان در سخنانی از عدم حمایت عملی از سرمایه گذاران، بروکراسی اداری و افزایش قیمت حامل های انرژی و همچنین بالابودن سود تسهیلات بانکی انتقاد کردند.

انتهای پیام

 

برچسب‌ها

  •                                                

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.